• м.Тернопіль,
    вул. Текстильна 1
  • +38 (097) 840 02 14
    +38 (066) 234 68 99

Autogas Italia Str

images
Autogas Italia Srl, працює в секторі виробництва систем для переобладнання двигунів на використання природного газу (метан) або стисненого нафтового газу (пропан), знаходится в м.Модена (Італія). Завдяки багаторічному досвіду і тісним партнерським зв`язкам з розробниками паливних систем для двигунів внутрішнього згорання Autogas Italia Srl, використовує останні досягнення в цій сфері і постійно проводить модернізацію і покращення своєї продукції. Постійні зусилля і бажання рухатись вперед дозволяють Autogas Italia Srl знаходитися на міжнародному ринку, де існують відмінності по небхідності і потребам для різних країн, кліматичних зон, де є можливість використовувати газ як альтернативне паливо. Гамма продуктів Autogas Italia Srl плід безперервних експериментів та досліджень на повне задоволення потреб та бажань кліента, відповідають основним напрямкам технічного розвитку і міжніродним нормам R 110, R 67-01 и ISO 15500 і повністю відповідають європейським нормам по захисту навколишнього середовища EURO 5 – EURO 6. Компанія Autogas Italia Srl сертифікована по ISO 9001. Завдяки постійній відповідальності і жорсткій внутрішній системі контролю якості, Autogas Italia Srl гарантує працездатність кожного окремого компоненту на протязі його шляху від проєктування, продажу і до після продажного обслуговування. Компактні розміри механічних та електронних частин, дають змогу з легкістю встановити системи на будь-який автомобіль.

fly jet  
FLY JET – передова система електронного управління подачі палива для бензинових двигунів. Доступна в версіях три та чотири циліндри. Чудове бюджетне рішення для Вашого автомобіля.

Rabbit
Rabbit – це універсальний контроллер, призначений для монтажу на більшість автомобілів (послідовне і напівпослідовне впорскування, «fukk group»). Система має дуже просту та зрозумілу конфігурацію, що значно економить час, необхідний для встановлення і калібрування. Контролер створений на базі 32-бітного процесора, що забезпечує високу продуктивність та надійність. Autogas Italia Rabbit передбачає функцію довприску бензини, що необхідна для правильної роботи автомобіля при високих оборотах.

Power Jet
Power JET – послідовна система впорскування нового покоління. Контролер оснащений системою, яка постійно контролює короткострокові і довгострокові (STFT, LTFT) корекції і вносить відповідні зміни в систему управління вприскуванням палива. POWERJET OBD легко спілкується з усіма типами OBD II і EOBD автомобілів (не тільки CAN) через адаптер ОБД, який крім стандартних параметрів дозволяє зчитувати поправки, що вносяться ЕБУ автомобіля. Технологія вживана в системі POWERJET забезпечує дуже точне дозування палива й оптимальний склад паливної суміші. Склад суміші визначається не тільки на підставі часу вприскування бензину, як у інших контролерів, але також використовуються прийняті поточні коригування ЕБУ бензину одержувані під час руху на газу (і не тільки під час калібрування). Power JET був створений відповідно до технології plug’n’drive, що робить його дуже простим в установці та використанні. Після першого калібрування, під час установки, Power JET починає самостійно виробляти і вносити необхідні коррегування в режимі реального часу, в процесі експлуатації транспортного засобу.
Більше того, коли установка системи здійснюється належним чином, Power JET може працювати навіть без попереднього калібрування.
Ця система гарантує точну ефективну роботу на ЗНГ / СПГ, як і при роботі на бензині.
Переваги Power JET:
• Постійний, без перешкод канал зв’язку з ОБД транспортних засобів.
• можливість звести до мінімуму ризик дефектів, пов’язаних з неточним калібруванням системи оператором.
• при роботі на газі зберігає основні характеристики ТЗ, такі як потужність, крутний момент ідентичними характеристикам при роботі на бензині.
• відповідає нормам EURO 5
• оптимізує витрати палива на високих обертах і великих навантаженнях на двигун, запобігає від можливого поява помилок (check) при використанні іншого виду палива (СПГ / ЗНГ).