• м.Тернопіль,
    вул. Текстильна 1
  • +38 (097) 840 02 14
    +38 (066) 234 68 99

B.R.C.

Avto VIP gaz servis пропонує до Вашої уваги обладнання фірми B.R.C. BRC – одна з перших компаній – гігантів в Італії, що розпочало виробництво газового обладнання. Також потрібно відзначити, що у важкий період часу BRC Gas Equipment змогло не тільки втримати свої позиції на європейському ринку, але й придбати такі італійські компанії по виробництву ГБО, як Zavoli та Tomasetto Achilli. На сьогодні BRC Gas Equipment – один з світових лідерів по виробництву компонентів та цілих систем ГБО для переобладнання автомобілів з бензини на пропан та метан. Системи ГБО BRC справно працюють на автомобілях по цілому світі. Газобалонне обладнання BRC встановлюється як на легкові, так і на вантажні автомобілі, пасажирські автобуси. На газ переводять також яхти, катери, грузопідйомники та іншу техніку, в тому числі і стаціонарні установки з бензиновими двигунами внутрішнього згоряння.

B.R.C. пропонує три лінії продукту: Sequent 24, Sequent Plug&Drive та системи з безпосереднім вприском газу.

Sequent 24 MY11 та MY10– це система розроблена компанією BRC для переобладнання автомобіля на зріджений газ з послідовним фазовим впорскуванням. Система розроблена з метою забезпечення бездоганної працездатності автомобіля в поєднанні з надійністю і ходовими якостями, зберігши при цьому основні робочі характеристики систем впорскування газу. Підходить для автомобілів з 3-4-х циліндровими двигунами. Система передбачає 15 варіантів комплектації, з них 13 для 4-х циліндрових двигунів різної потужності (від 80-140 кВт) в т.ч. комплекти Boxer для опозитних двигунів, а також комплекти для турбованих двигунів.

Sequent Plug&Drive – це конверсійна система розроблена компанією BRC (система для перемикання виду палива) для зрідженого нафтового та стисненого природного газу. Система розроблялася на основі досвіду, який легко дозволяє управляти подачею як природного, так і нафтового газу в двигун. Система впорскування Sequent Plug&Drive заснована на вдосконаленій схемі обладнання, в склад якого входять: форсунки BRC, редуктор тиску, датчики тиску і температури, а також потужний та надійний електронний блок управління. Головне нововведення – це програмне забезпечення, що управляє двигуном. Це дозволяє оптимізувати дозування газового палива. Підходить для автомобілів з 4-6-8 – ми циліндровими двигунами. Система передбачає 39 варіантів комплектаці, з них 13 для 4-х циліндрових двигунів різної потужності (від 80-140 кВт) в т.ч. комплекти Boxer для опозитних двигунів, а також комплекти для турбованих двигунів.

Система безперебійного вприску газу (СБВП) – це система подачі палива (інжекторна) для бензинових двигунів з розприділеним вприскуванням палива, у якій впорскування палива відбувається безпосередньо в циліндри. Паливо під великим тиском подається в камеру згоряння кожного циліндра на відміну від стандартної системи розподіленого впорскування палива, де впорскування відбувається в колектор. Такі двигуни більш економічні і відповідають більш високим екологічним стандартам.