• м.Тернопіль,
    вул. Текстильна 1
  • +38 (097) 840 02 14
    +38 (066) 234 68 99

Документи в ДАІ

Процедура реєстрації автомобіля в ДАІ відбуваться наступним чином::

  1. Після встановлення ГБО на Avto Vip Gaz servis Ви отримуте сертифікат на установку, який дозволяє Вам зареєструвати ГБО suivez ce lien.
  2. Існує два види документів видані Міністерством Транспорту і Зв’язку України і Центром безпеки дорожнього руху при МВС України.
  3. Такі документи видає ліцензійна станція по переобладнанні в арсеналі якої є наступні дозволи

Багато сучасних автомобілістів воліють встановлювати на свої машини газобалонне обладнання. У більшості випадків це рішення пояснюється тим, що використання газу як палива в авто дає значну економію коштів, особливо при великому пробігу. Однак установка ГБО дає автомобілісту цілий ряд додаткових переваг.

Одним з головних достоїнств системи ГБО є можливість її паралельного використання зі штатною паливною системою. При цьому сучасне обладнання дозволяє переключатися з однієї системи на іншу з салону автомобіля безпосередньо під час їзди. Це дозволяє забезпечити безвідмовність автомобіля, що значно підвищує популярність. Коли у Вашому автомобілі закінчується один з видів палива, Ви можете легко переключитися на інший вид. В умовах великого мегаполісу це може мати особливе значення. Також це буде дуже корисно, якщо Ви плануєте далеку поїздку і не хочете заправлятися на сумнівних АЗС. Штатна паливна система, продубльована ГБО, збільшує практично вдвічі можливу величину пробігу автомобіля без додаткової заправки.

Крім цього, використання газу дозволяє підвищити експлуатаційний ресурс двигуна. Це пояснюється рядом причин. Перш за все, більш високе октанове число газу, в порівнянні з бензином, практично повністю виключає детонаційні процеси, запобігаючи пошкодженню силового агрегату. При використанні газового палива значно полегшується холодний пуск. При цьому практично не потрібно прогрівати двигун – Ви можете починати рух відразу, не побоюючись за стан силового агрегату. Суміш газу з повітрям більш рівномірно розподіляється по циліндру, і згорає дещо повільніше, порівняно з паливно-повітряною сумішшю при використанні бензину або дизельного палива. Завдяки цьому наростання тиску в циліндрах відбувається більш рівномірно. Це дозволяє виключити ударні навантаження, що значно збільшує термін служби деталей циліндропоршневої групи.

Головною умовою ефективного і безпечного використання переваг газобалонного обладнання є професійний монтаж. Нашим СТО встановлюється газ на авто в Тернополі на найвищому рівні. Ми працюємо з усіма моделями вітчизняних виробників, а також з авто VIP класу. При цьому професіоналізм майстрів дозволяє виключити будь-які пошкодження автомобіля і максимально раціонально використовувати обсяг багажника.

Професійна установка ГБО в Avto VIP gas servis гарантує безпеку автомобіля і його максимально ефективну роботу на газі.