• м.Тернопіль,
    вул. Текстильна 1
  • +38 (097) 840 02 14
    +38 (066) 234 68 99

Що важливо знати про промивку і чищення форсунок?

Що важливо знати про промивку і чищення форсунок?

 

чистка форсунок 4На превеликий жаль, вітчизняний ринок не в силі запропонувати якісне паливо. Автомобільне паливо, яке реалізовується на українському ринку, як правило містить у собі сполуки сірки, бруд, бензол, олефін, воду, а також різні домішки, здатні підвищити октанове число. Використання такого неякісного бензину для свого авто багате самими різними негативними наслідками. По – перше, в паливних магістралях накопичуються смолисті відкладення, які утворюються в процесі згоряння неякісного палива. По – друге, всередині і ззовні форсунок утворюється лакова кірка темно – коричневого кольору, що не розчиняється бензином і досить важко зчищається з поверхні. Така форсунка вимагає спеціалізованої промивки.

В результаті використання неякісного палива також страждає і інжектор автомобіля. Забруднений інжектор характеризується такими ознаками:

  1. Підвищена витрата бензину
  2. Суттєва втрата потужності двигуна
  3. Нестабільна робота двигуна при холостому ході
  4. Посмикування при розгоні автомобіля

чистка форсунок 7Засмічення форсунок згодом призводить до неправильної і нестабільної роботи двигуна. Забруднена форсунка відрізняється своєю неправильною формою факела розпилу. У таких випадках, коли ситуація була запущена і тривалий час не проводився спеціалізований ремонт форсунки, її голка може повністю залипнути і залишитися як в закритому, так і відкритому стані. З настанням зими при засмічених форсунках та інжекторі перебої в роботі двигуна стають особливо помітними. Запуск двигуна стає важким, тому що істотно зменшується випаровуваність бензину. В даному випадку необхідно обов’язково проводити чистку інжектора і ремонт форсунок.

 

чистка форсунок

 

Серед багатьох виробників промивних сумішей особливою надійністю та ефективністю відрізняється суміш Wynns. Дана суміш здатна очищати не тільки форсунки, вона також ефективно очищає камеру згоряння і клапани. Промивання форсунок обов’язково повинна супроводжуватися заміною свічок запалювання, на яких накопичуються смолисті відкладення з високим вмістом свинцю, що є відмінним провідником електрики.

Варто відзначити, що більшість стендів для промивки форсунок являються стендами вібраційного типу. Вібрації можуть пошкодити форсунки, особливо ті, які встановлені на інжекторах найсучасніших авто. Наш сервісний центр здійснює тільки хімічну чистку форсунок, без будь – якого механічного втручання, що дозволяє виключити будь – які пошкодження. Промивання інжектора повинно проводитися кожні 30-40 тисяч кілометрів пробігу, чітке дотримання даної умови дозволить уникнути різних проблем і труднощів в роботі Вашого автомобіля.