• м.Тернопіль,
    вул. Текстильна 1
  • +38 (097) 840 02 14
    +38 (066) 234 68 99

Встановлення ГБО

встановлення ГБОВирішили переобладнати автомобіль з бензину на газ? Якщо Ви ніколи не стикалися з газобалонним обладнанням то навряд чи маєте уявлення з чого почати. Давайте розглянемо основні моменти установки ГБО.

Для того, щоб знизити розхід на бензин, багато водіїв переобладнали свої автомобілі на газ. Це дозволило не тільки зекономити на пальному, але й покращити роботу двигуна із-за специфіки газу.

Переобладнати своє авто можна на СТО «Avto VIP gaz servis», який займається таким видом робіт. Проводиться підрахунок вигоди. Також потрібно провести технічний огляд, і тільки після цього вибрати

відповідне ГБО (фірму – виробника та покоління).

Наступним етапом буде безпосередньо встановлення ГБО. Термін встановлення залежить від конкретного автомобіля. Важко назвати точний час, який необхідний для переобладнання автомобіля. В будь – якому випадку в один робочий день ми вкладаємся. В автомобілях ГБО установка відбувається в трьох місцях:

• Моторний відсік

• Багажне відділення

• Салон

Моторний відсік автомобіля служить для розміщення електромагнітного газового клапана, електромагнітного бензинового клапана, редуктора-випаровувача газу, запобіжника та форсунок / змішувача.

Для керування роботою мотора і для переходу на обраний режим встановлюється перемикач «газ-бензин», який розташований в салоні автомобіля з карбюраторним двигуном на приладовій панелі в зручному місці. Якщо відбувається перемикання з бензинового на газове паливо, то бензин, що знаходиться в поплавковій камері обов’язково потрібно відпрацювати. Для цього, продовжуючи роботу двигуна на бензині, перевести перемикач «газ-бензин» в нейтральне положення і зачекати 15-20 секунд, до тих пір, поки в роботі двигуна не почнуться перебої. Після цього можна здійснювати переключення авто на газ.

Після установки ГБО, автомобіль повинен пройти перевірку, а також налаштування. Кваліфіковане налаштування ГБО допоможе Вам знизити розхід палива, при найкращій роботі двигуна. Кінцеве налаштування ГБО проходить при увімкненому двигуні.

Після того, як ГБО встановлено та налаштовано, здійснюється перереєстрація автомобіля та отримання всіх необхідних документів в ДАІ. «Avto VIP gaz servis» являється сертифікованим СТО і надасть Вам всі необхідні документи для реєстрації в ДАІ.

Також потрібно згадати той факт, що газ на авто збільшить термін експлуатації Вашого двигуна – час міжремонтного періоду може бути збільшено в півтори – два рази. Застосування газу в авто збільшить час запалення свічок, що подовжить термін їх використання до 40%. Термін збереження моторно – мастильних матеріалів своїх робочих параметрів також збільшиться в півтори-два рази.